Tatančiny štafetky

Tatančiny štafetky

Pohankové karbanátky bez lepku

Pohankové karbanátky bez lepku

Rostlinný tavený sýr

Rostlinný tavený sýr

Radost a láska

Radost a láska

Jemná bublanina

Jemná bublanina

Z tisku: Zpěvačka Šárka Rezková Brabcová se rozhodla před turné s Helenou Vondráčkovou ztratit pár kilo. Boj s kilogramy byl náročný a hladem se trápit stále nejde. Přivítala možnost hubnout s osobní výživovou poradkyní Táňou. Šárka se stala nadšenou klientkou, přijela na setkání s hubnoucí skupinou Studia Táňa v České Třebové a také svým koncertem na Gastronomických slavnostech v Litomyšli pokřtila Táninu knihu S díky paní Dobromile.

Šárko jaký byl Váš příběh kilogramů? Z koncertů než jste odešla do zahraničí máme Vaši vizáž spojenou se štíhlostí.

Tenkrát jsem až tak velký problém s váhou neměla, ale jak se to tak v životě někdy stává, potkala moji rodinu  natolik tragická událost, že jsem ji nemohla unést bez léků. Léky způsobily útlum, zavodnění a jak jsem byla dřív zvyklá hodně pracovat mnoho věcí jsem nezvládala a to jsem musela fungovat pro děti, tedy veškerá energie, která mi zbývala byla dopována ještě něčím sladkým. Samozřejmě, že tato změna mě poznamenala i na váze. Přibrala jsem hodně a v tu chvíli to byla záležitost druhořadá, neměla jsem sílu bojovat se životem a ještě s nadváhou. Teď se dávám zase dohromady, koncertuji a v loňském roce před koncerty s Helenou Vondráčkovou jsem se nastartovala a začala bojovat se zbytečnými kilogramy. Nejprve jsem začala omezováním sladkého a množství jídla. Byl to tvrdý boj, protože jsem se moc dobře necítila, byla jsem unavená a nervozita je u redukční diety normální stav, ale pro mě nežádoucí. Jednoho dne jsme na tento problém zabrousily debatu s Táňou Řehákovou, která se o nás muzikanty starala už dříve a probraly jsme možnosti co by bylo pro mě v mé situaci vhodné.

Z toho vyplývá, že výživová poradkyně vybrala jako vhodnou možnost KetoMix. Jak jste spokojená, změnil se Váš pohled na diety ?

Boj s kilogramy je s KetoMIXem o mnoho snesitelnější. Hlady rozhodně netrpím, jídla mi moc chutnají a navíc při tom jak se vracím do pracovního koloběhu a jsem vytížená mi velmi vyhovuje snadná příprava jídel. To co smím u této diety sníst mě naprosto uspokojuje a ani mi nepřipadá, že jsem na dietě. Navíc zaženu i ty svoje chuti na sladké bez výčitek.

Už jste celkem shodila  15 kg, máte v plánu ještě pokračovat ?

Určitě pokračovat budu. Mám radost, že KetoMix na mě zabírá a nemusím se nikterak omezovat. Častěji teď cestuji autem, i cesty z Nizozemska kde žiji jsou časově náročnější, tak jsem si oblíbila jednoduchost jídel KetoMIX na cestách. V autě mám stále koktejl, vítám variantu proteinových tyčinek i cukrovinky se stévií. Chuť na sladké při mém zdravotním stavu mě dohnala ke kilogramům navíc a s KetoMIXem tyto  chutě sladkého opouštět nemusím a ještě mě zasytí. Miluji palačinky a lískooříškový krém je bonus navíc. Na novinky jako jsou například houstičky se při cestování moc těším no a potom taky na pudink.

Kolik kilo by jste ještě chtěla shodit?

Teď už nic nehrotím, ale pár kilo před mým velkým koncertem 28. března v divadle Hybernia, kde oslavím  padesátku bych ještě ráda shodila, i když už teď se cítím skvěle. Kila dolů určitě ještě půjdou, protože při pracovním náporu teď nemusím sáhnout po rychlém občerstvení ve formě nějaké bagety, nebo sladkostí. Teď mám u sebe pohotovostní jídlo KetoMIX i sladkost, kterou mohu sníst a na váze mi to neublíží.

Tedy jste si oblíbila KetoMix, v čem oceňujete že je jedinečný?

Mám ráda věci funkční a na reklamu moc nedám, tedy i v tomto případě jsem dala na doporučení a nelituji. Jednak je to široká možnost toho co můžu rychle k jídlu připravit, vybrat si na co mám chuť, ale taky možnost, že mohu z těchto produktů uvařit něco jiného a přitom dietu neporuším. Dále že mám poradkyni, která je tvůrčí a vymýšlí stále nové nápady co udělat z produktů za dobroty ve všech fázích, k tomu skvělý nový manuál. Je to úžasně inspirující a to jak se dívám na jídlo dnes, pozvolna začíná být praktika, kterou využiji i ve chvílích, kdy KetoMIX produkty již potřebovat nebudu a přejdu plně do třetí fáze. Důležité je pochopit jak se stravovat a co lze změnit v jídelníčku trvale aniž bych měla pocit omezování. Jsem v pohodě a to je pro mě velmi důležité, protože se musím soustředit a ne se vysilovat omezeními diet, které mě nutí stále přemýšlet nad tím že mám hlad a stále mám pocit, že mi něco schází. Jídlo je důležité abychom byli fyzicky i psychicky v pohodě, zbytečně se nevydávat stresu z hladovění a v tom je KetoMIX jednička.

Kniha plná receptů Tradiční jídla chutně a zdravě, vysněná postava rychle a hravě. Knihu můžete zakoupit jako e-book na Google Play .