Vážení klienti, dovolte mi nejprve představit svoji praxi v oboru výživy.

Vystudovala jsem Střední potravinářskou školu, následně jsem sestavovavala jídelní režim dětí a sportovců. Před 25 lety až do dnešní doby se zajímám výživou nemocných civilizačními chorobami. Pořádám pro tyto osoby pravidelné přednášky a besedy o výživě, za což jsem získala řadu ocenění i poděkování, ale sama se stále vzdělávám. Před více než dvaceti lety jsem napsala svoji první publikaci ,, Dívky, ženy, babičky a co vaše zdraví ? ", která se týkala držení nesmyslných diet, jejich následků a přístupu ke svému zdraví. V roce 2019 kniha vlastních receptů ,, S DÍKY PANÍ DOBROMILE ".  V knize najdete více než sto zajímavých, převážně vlastních receptů, podle kterých lehce udržíte svoji váhu pod kontrolou.

Nabízím léta praxe, profesionalitu a zodpovědný přístup ke zdraví a další vhodná doplňková ošetření při ztrátě hmotnosti - lymfatické masáže, masáže celého těla, kosmetické ošetření pro pružnost pokožky.Těším se na vaši návštěvu ! Táňa

 

Výběr způsobu hubnutí:

PROGRAM EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ 

Proteinová dieta KetoMIX

Osobní konzultace - hubnutí podle vašich možností a vašeho zdravotního stavu ZDARMA

Jídelníček a manuál pro všechny tři fáze pro udržení váhy ZDARMA

Poradenství a skupinová podpora po celou dobu programu ZDARMA

Možnost členství v uzavřené skupině na fb, kde najdete řadu užitečných rad a receptů (pouze při zakoupení produktů KetoMIX)

 

 

PROGRAM EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ

Podle redukčního plánu

V případě, že ketonová dieta není pro klienta vhodná, sestavím jídelníček na redukci váhy podle zdravotního stavu 

Poradenství  1 hodina 300,- Kč

Sestavení výživového plánu na 14 dní 2100,- Kč

Každý další týden 600,- Kč