Taťána Řeháková 4.6.1961

Táňa Řeháková

Po studiu Potravinářské akademie se po dobu 38 let zabývám výživovou dětí, nemocných civilizačními chorobami i sportovců a stále se po celou tu dobu vzdělávám. Před více než dvaceti lety jsem napsala svoji první publikaci o držení nesmyslných diet pod názvem ,,Dívky, ženy, babičky a co vaše zdraví ?". Další kniha na téma jak hubnout efektivně a chutně a bez pocitu hladu pod názvem ,,S díky paní Dobromile". Kniha vydaná ve spolupráci s firmou KetoMIX, která jako jediná, česká ketonová dieta klade velký důraz na poslední, závěrečnou fázi hubnutí a osvětu zdravého životního stylu, o kterém tato kniha je. 

Další autorská vydání jsou DVD Vůně života - masáže dětí a kojenců, DVD Aroma duo - série ošetření pokožky všech typů pleti vzácnými oleji, cestopisná - DVD Cesta po Indii 2 díly, DVD Malý Tibet, DVD Varanasí 

K výživovým programům efektivního hubnutí nabízím ve studiu  další doplňkové programy pro péči o tělo, masáže i kosmetická ošetření, tedy ve Studiu Táňa naleznete osobní a profesionální přístup k celému tělu. 

Pořádám besedy i kurzy na téma výživy Jídlo jako lék, nebo taky jed a kurzy vaření pro dospělé i pro děti.

Po návštěvě Malého Tibetu jsem založila charitativní činnost pro tibetské děti v indické Dharamsale ,,TIBETAN CHILDERN´S VILLAGES“.

V roce 2003 jsem převzala ocenění Podnikatelka roku Pardubického a Královohradeckého kraje, v roce 2009 ocenění výrazu nejvyššího uznání Hübners Who is Who a zařazení do encyklopedie významných osobností České republiky.

Děkuji za Váš zájem ! Táňa