Řešíte problémy s pokožkou ? Na stránkách  získáte řadu informací, receptů, podpory a máte možnost využít fb uzavřenou skupinu a můžete využít osobní konzultaci. 

Zárukou vaší spokojenosti je 40 let praxe v oblasti výživy a více než  30 let v oblasti péče o narušenou a senzitivní pokožku ( citlivá pokožka, pokožka malých dětí a pokožka ležících pacientů)

Publikace:

,, Dívky, ženy, babičky a co vaše zdraví ? " týkající se  držení nesmyslných diet, jejich následků a přístupu ke svému zdraví.

 Průvodce efektivním hubnutím

v knize ,, S síky paní Dobromile "  naleznete recepty tradiční české kuchyně, které díky jejich zpracování jsou zdravější verzí, jsou  jednoduché a šetří váš čas. Odpovídají  možnosti dlouhodobě užívaného životního stylu.

Jsem autorkou :

profesionálního ošetření pokožky Aroma DUO 

 Ošetření senzitivní a citlivé pokožky  

 Masáže dětí a kojenců 

Řada odborných článků, rozhovorrů v Českém rozhlase i TV

  

Mám zájem o konzultaci

Vaše osobní údaje (e-mail) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Táňa Řeháková, na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů vycházejících z české a evropské legislativy. Odesláním formuláře souhlasíte.
Neplatný vstup
Neplatná e-mailová adresa.

Ocenění

2003 Podnikatelka roku

2009 Ocenění výrazu nejvyššího uznání Hübners Who is Who

Zařezení do Encyklopedie významných osobností České republiky a řada dalších

Řada let a zkušeností v oboru výživy péče o tělo, dermatologie, výživy i podnikání.Nabízím léta praxe a zodpovědný přístup k vašemu zdraví.